top of page
Image by Rita Ox

BIOENERGIA PRODUKTOV

ZÁZRAČNÉ FIALOVÉ SKLO

Fialové sklo je jediné známe sklo, ktoré zaisťuje, že vôňa, farba, bioenergia a ďalšie vlastnosti zostanú dlhšie zachované.

Čo sú biofotóny a prečo sú dôležité?

Biofotóny su svetlo vyžarované živým tkanivom. Podľa výskumov je oveľa presnejším meraním kvality a životnej podstaty produktov práve biofotonický výstup. Naše telá absorbujú fotóny zo slnečného žiarenia cez oči, pokožku a tiež prostredníctvom výživy obohatenej o slnečné žiarenie. 

 

V SNEHA sme sa rozhodli zachovať a zvýšiť túto energiu použítím špeciálneho fialového skla, ktoré nie len biofotonickú hodnotu uchováva, ale taktiež jej ju dodáva, pretože prepúšťa dovnútra pohára len špecifické vlnové dĺžky svetla.

Čo robia biofotóny?

To je vynikajúca otázka, na ktorej pracujú vedecké skupiny po celom svete. Niektoré z doterajších výsledkov sú však prelomové. Pribúdajú dôkazy, že absorpcia biofotónov zvyšuje vitalitu, predchádza chorobám a dokonca spomaľuje proces starnutia. Inými slovami, čím viac biofotónov absorbujete, tým lepšie pre vaše zdravie a pohodu.

Zlato žiariace slnko, nositeľ svetla, tepla a všetkého života na Zemi. Všetky rastliny, všetky zvieratá a samozrejme my všetci ho nevyhnutne potrebujeme.

SLNKO NOSITEĽ ŽIVOTA

Cenné esencie, oleje a prírodné liečivé produkty sa v starovekom Egypte uchovávali v nádobách z fialového skla alebo zo zlata.

Legenda hovorí, že si kráľovná Kleopatra natierala pokožku každý deň s aloe vera uchovávanou vo fialových sklenených nádobách. Ale presuňme sa od legiend k vede dnešných dní.

 

Vo východnej tradícii predstavuje fialová farba harmóniu vesmíru. Kombinácia modrej a červenej tvorí Jin a Jang. Jin je uložená energia, ktorá zachováva hmotu. Yang zasa slnečná energia, ktorá je prúdiaca a voľná. 

Bylinky ako dôkaz

Na obrázku môžete vidieť výsledok testu s čerstvými bylinkami, ktoré boli v pohároch uzatvorené 3 mesiace. Do pohárov z číreho, jantárového a fialového skla bola vložená tá istá bylinka a v ten istý deň bola zapečatená. Ak by ste mali testovaný produkt možnosť ovoniať alebo ochutnať, našli by ste výrazné rozdiely. Nie len vo farbe. Dózy z fialového skla  jednoznačne lepšie zachovali všetky vlastnosti.

Fialové sklo predchádza strate biofotónov a zadržiava ich prirodzenú energiu vo vnútri. Vďaka tomu môžeme použiť menej konzervantov a tie najjemnejšie. Nie je to maličkosť, pretože mnohé produkty s konzervačnými látkami nemajú žiadnu bioenergetickú hodnotu.

MENEJ KONZERVANTOV

ZERO WASTE,

Zálohovanie &

upcyklovanie

Nechceme vyrábať odpad, eliminujeme ho v našom procese ako sa len dá. Obaly z fialového skla sú unikátne a majú vysokú pridanú hodnotu, príliš veľkú na to, aby skončili v recyklácii. Preto vám ponúkame výkup našich sklenených obalov za cenu 1€ / ks*.

 

Stačí ak nám ho umytý a nepoškodený vrátite späť, kludne bez viečka. Napíšte nám na ahoj@sneha.sk a my vám pošleme adresu vrátenia. ​Alebo ho odovzdajte na niektorej z predajní, kde ste produkt kúpili. 

Obalom však môžete vdýchnuť aj nový život. Ich unikátne vlastosti vám pomôžu ochrániť vaše koreniny, po domácky vyrobenú kozmetiku alebo si do nich odložte šperky, či drobnosti. Je to len na vás.

 

* Okrem 10 ml testerov, ktoré nie sú zálohované ale sú vratné.

Zlepšite svoje rituály a zlepšíte aj pokožku. Skúste naše bionergeticky nabité synergické produkty.

green and brown round ornament_edited.jpg

Naša pokožka absorbuje 70% všetkého, čo na ňu dáme. Preto nám záleží na každej "maličkosti".

PRÍSĽUB ČERSTVOSTI

bottom of page